Rezervasyon için tıklayın

Daha fazla bilgi ve uygun konaklama seçenekleri için arayın

+90 252 363 04 34

ya da
iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Daha hafif, daha sağlıklı, daha mutlu ve daha enerjik SEN’e giden yolları keşfet.

Maksimum Yaşam Zayıflama Kampında kilo kontrolüne yaklaşımımız; güvenli, etkin ve bütünsel yaklaşımın ön plana çıktığı bilimsel zemin üzerine kurulu.

Metabolik durumunuzu, beslenme ihtiyaçlarınızı, fiziksel kapasitenizi, uyku alışkanlıklarınızı ve stres düzeyinizi değerlendiriyor, bütün sonuçlarla size özel

  • Tıbbi yaklaşım,
  • Beden ve ruhu besleyen, ilaç olacak beslenme planı,
  • Kas kitlenizi arttıran/koruyan, aerobik kapasite, esneklik ve dengenizi geliştiren egzersiz planı,
  • Uyku sağlığı önerileri,
  • Zihinsel ve duygusal sağlığınızı arttıran, motivasyonunuzu güçlendiren bir plan hazırlıyoruz.

Maksimum Yaşam Zayıflama Kampının sihri; bir takım testler yapıp, size özel bir plan oluşturmanın çok daha ötesinde; merkezde devam eden sağlıklı yaşam toplantıları, mutfak atölyesi çalışmaları ve grup aktiviteleri ile farkındalığınızı arttırmasında, ulaşılabilir alternatifler üzerinde pratik yapma imkanı sunmasında yatıyor.

Zayıflama Kampı için otele ilk adımınızı attığınız anda etrafınızı saran pozitif enerji , Bodrum’un yumuşak iklimi ve Ege denizinin eşsiz güzelliği ile kendinizi cennette gibi hissedeceksiniz.

Zayıflama Kampı Programları ile fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal sağlığınızı arttırabilir, kilo kontrolü için ihtiyacınız olanı keşfedebilirsiniz.

Görüşene kadar, sağlıklı, mutlu ve aşk dolu günler dilerim.

Uzm. Dr. Halil Ertürk
İç Hastalıkları Uzmanı

Program Süresi
En az 7 gün.

Program Oteli
Sundance Suites Hotel Bodrum

Program İçeriği

Program Koordinasyonu
Hemşiremiz tarafından Sağlık ve Yaşam Tarzı anketiniz doldurulacak, genel sağlık durumunuz kontrol edilecek, vücut kompozisyon analizi, kan şekeri, metabolizma hızı ölçümü yapılacak ve laboratuvar tetkikleri için örnekler alınacak. Uzmanlarla görüşme randevularınız planlanacak ve kişisel programınız takip edilecek.

Doktor Görüşmesi
Uzman doktorumuz ile yapacağınız kapsamlı görüşmede tıbbi özgeçmişiniz ve tetkik sonuçlarınız değerlendirilecek, fiziksel muayeneniz yapılacak, kilo kontrolü üzerine etkili hormon, mikrobiyata, bağırsak geçirgenliği ve gıda duyarlılığı gibi durumlar da değerlendirilerek hedefinize yönelik sonraki adımlar planlanacak.

Diyetisyen Görüşmesi
Beslenme uzmanımızla yapacağınız görüşmede vücut kompozisyon analiziniz incelenecek, yaşam tarzınız ve yeme alışkanlıklarınız detaylı bir şekilde gözden geçirilecek ve ulaşmayı hedeflediğiniz sağlıklı kilo göz önünde bulundurularak kalori ve besin ihtiyaçlarınıza göre sizinle eş titreşecek bir beslenme planı oluşturulacak.

Sağlıklı Menüler
▶ Antienflamatuar, antioksidan, alkali ana öğünler ve atıştırmalıklar
▶ Kişiye özgü öğün sayısı ve besin çeşitliliği
▶ Vejetaryen ve gıda alerjilerine uygun seçenekler
▶ Bitki ve meyve çayları

Psikolog Görüşmesi
Her zaman aç olduğunuz için yemezsiniz. Bazen yalnız, mutsuz, öfkeli, uykulu veya ağrınız olduğu için yeme isteğiniz olabilir. Yeme alışkanlıklarınızı kontrol altına almak için psikoloğumuz sizinle hayat yönetimi, yeme farkındalığı, niyet ve motivasyonun güçlendirilmesi üzerine çalışacak.

Gevşeme ve Yenilenme
Programımız içinde sunduğumuz nefes, meditasyon ve yoga çalışmaları, sayısız masaj seçenekleri, buhar odası, sauna, Türk hamamı, kapalı ve açık havuz ve özel plaj imkanları ile zihin ve bedeninizin dinlenip arınmasını hedefliyoruz.

Çigong Terapisi
Bilinçlilik ve yaşam enerjisi üzerinde, belli yetenekler geliştirmek amacıyla özenle çalışmak Çince’de “çigong” olarak adlandırılır. Çigongun tıp okulu aslen bağışıklık sistemini güçlendirerek kronik hastalıklara karşı korurken rahatsızlık ya da hastalık durumunda iyileştirmeyi de hedefler. Çigong iç ve dış biyolojik işlevleri geliştirir. Fazla kilolarınızdan kurtulup sağlığınızı üst düzeye çıkarırken bu köklü disiplinin Yüzen Ejder, Kas Tendon Dönüştürme, 18 Uyumlu Hareket gibi değerli çalışmalarından destek alacaksınız.

Egzersiz Planlaması
Egzersiz eğitmenlerimiz kas – iskelet sisteminizi değerlendirecek, aerobik fitlik düzeyinizi belirleyecek ve içinde doğa yürüyüşleri, yüzme, fonksiyonel antrenman, su jimnastiği, pilates gibi seçenekler olan, size özel bir egzersiz reçetesi hazırlayacak.

Maksimum Yaşam Sağlık Söyleşileri
İdeal sağlık, kilo kontrolünün bilimi, yeme farkındalığı, iştah kontrolü, sağlıklı beslenme, uyku sağlığı ve uzun yaşam üzerine açık uçlu grup söyleşileri ile uzmanlarımız bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşacak

Ekip Toplantısı
Maksimum Yaşam Ekibimiz ile bir araya gelip hedef odaklı bir durum değerlendirmesi yapma ve bütünsel bir geri bildirim alma fırsatı bulacaksınız.

Örnek Bir Gün

07:30 Yoga

09:00 Kahvaltı

09:30 Sahil Yürüyüşü

Masa Tenisi

13:00 Öğle Yemeği

15:00 Suda Koşu

17:00 Fonksiyonel Antrenman

19:00 Akşam Yemeği

20:00 Yoga ve Meditasyon

Program koordinatörü

Rezervasyon onayı sonrasında, program koordinatörü, sizinle iletişime geçecek , sağlık programınızın takibi, desteği ve gerekirse yapılacak değişiklikler için konaklamanız boyunca size yardımcı olacak.

Tıbbi Takip ve Destek

İdeal Maksimum Yaşam deneyimi için, program koordinatörü, size göndereceği “Sağlık ve Yaşam Tarzı Anketi”ni doldurmanızı isteyecek.

Bu form sayesinde, Maksimum Yaşam Programı deneyiminizi üst düzeye taşımak için konaklamanız öncesinde hazırlık yapabileceğiz.

“Sağlık ve Yaşam Tarzı Anketi”nin tüm ekibimizce değerlendirilmesi sonrasında, gerekli laboratuvar, Uyku Tarama ve benzeri diğer testler belirlenecek.

Konaklamanız süresince hemşire ve doktorlarımız, sağlık durumunuzu yakında takip ediyor olacak.

Valizinizde olması önerilenler:

Güneş gözlüğü, kulaklık.
Güneşten koruyucu losyon.
Yürüyüş ayakkabısı, iç mekan spor ayakkabısı.
Rahat spor kıyafetleri.
Mayo, şort, tayt, bere, yağmurluk.
Şık bir gece elbisesi.

Maksimum Yaşam Merkezi Konacık / Bodrum’da, program oteli ise Turgutreis / Bodrum’dadır.

Dilerseniz, sizleri Milas – Bodrum Havalimanında karşılayabiliriz.

Havalimanından, yaklaşık 45 dakikalık araç yolculuğu sonrasında program oteline ulaşıyorsunuz.

Eğer kendi aracınızla gelmeyi planlıyorsanız, navigasyon bilgileri ve detaylı yol tarifi için bizi arayabilirsiniz. +90 252 363 04 34

Otele giriş gününde odanız, en geç saat 14:00 itibariyle hazır olacaktır.

Siz yine de erken saatte otele giriş yapabilir, tanışma toplantısına kadar çevrede yürüyüş yapabilir veya grup aktivitelerine katılabilirsiniz.

Otele kaydınız yapılırken; su matarası, haftalık takvim, konaklama boyunca katılacağınız sunum ve aktiviteler ile ilgili bilgi notlarının olduğu bir çanta verilecek.

Program için otele giriş pazar günüdür.

İdeal deneyim için 21 gün ve üzeri konaklama önerilir.

16 yaşından küçükleri programa kabul edemiyoruz.

Programa kabul edilebilmesi için misafirlerimizin kendi başına yürüyebiliyor olması gerekiyor.

Kontrol altına alınmamış zihinsel hastalığı olan misafirlerimiz, programdan beklenen sonucu alamayabilir.

Evcil hayvanlarınızı otele kabul edemiyoruz.

İdeal bir deneyim için programa ilk gününden katılmanız çok önemli.

Sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz.
+90 252 363 04 34