Rezervasyon veya bilgi için arayın

+90 252 363 04 34

ya da
iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Akışta mısın? Durdun mu? Tükendin mi?

Hayat, güzel manzaralı bir yol olsa, güçlü bir arabayla yıllarca son hızda gitsen ne olur ki? Bir süre sonra sıkılır, dikkatin en aza düşer ve beynin otomatik pilota geçerdi.

Hayat bir otoban değil. Bazen çöllere savruluyor ruhumuz, bazen çukurlara giriyor, dağlara tırmanıyor veya fırtına burgularından geçiyoruz. Bunlar hayatın gelişmemiz için sunduğu kriz ya da fırsatlar. Peki senin bakış açına göre hangisi?

Ne kadar hızlı gidiyorsun bu öğretici parkurlarda?

Tam şimdi olduğun yerde kal ve omuzlarını tüm gücünle gökyüzüne kaldır; sanki az sonra kanatların çıkacakmış gibi hisset.

Derin bir yaşam soluğu al, tut ve sonra yavaşça bırak…

Bedenine ve ruhuna, Özünü daha konforlu, mutlu ve dingin hale getirmesi için yardımcı olacak soruları sormaya hazırsan, bekleriz.

Program Koordinasyonu
Hemşiremiz tarafından Sağlık ve Yaşam Tarzı anketiniz doldurulacak, genel sağlık durumunuz kontrol edilecek, vücut kompozisyon analizi yapılacak, uzmanlarla görüşme randevularınız planlanacak ve kişisel programınız takip edilecek.

Psikolog Görüşmesi
Stres hayatta kalmamız için gerekli bir araçtır. Yeter ki stres sizi değil, siz onu yönetmeyi öğrenin. Klinik psikoloğumuzla karşılaştığınız zorluklara verdiğiniz duygusal tepkileri, onları kriz durumu yerine kişisel gelişim fırsatları olarak değerlendirmenin yöntemlerini konuşacaksınız.

Çigong Terapisi
Bilinçlilik ve yaşam enerjisi üzerinde, belli yetenekler geliştirmek amacıyla özenle çalışmak Çince’de “çigong” olarak  adlandırılır. Stres ve hayatınıza getirdiği negatif etkileri yönetmekte bu köklü disiplinin Altı Sağaltıcı Ses Soluması, Ağaç  duruşları ve gevşeme çalışmalarından destek alacaksınız.

Diyetisyen Görüşmesi
Stres ve birlikte getirdiği öfke, endişe gibi negatif duygular hem sağlıksız yeme alışkanlıkları edinmemize sebep oluyor hem de metabolizmamızı olumsuz etkiliyor. Beslenme uzmanımızla yapacağınız görüşmede vücut kompozisyon analiziniz, yaşam tarzı ve yeme alışkanlıklarınız detaylı bir şekilde gözden geçirilecek, kalori ve besin ihtiyaçlarınıza göre size özel bir beslenme planı oluşturulacak.

Sağlıklı Menüler
▶ Glisemik yükü düşük, antienflamatuar, antioksidan ve alkali ana öğünler ve atıştırmalıklar
▶ Kişiye özgü öğün sayısı ve besin çeşitliliği
▶ Vejetaryen ve gıda alerjilerine uygun seçenekler
▶ Bitki ve meyve çayları

Gevşeme ve Yenilenme
Programımız içinde sunduğumuz nefes, meditasyon ve yoga çalışmaları, sayısız masaj seçenekleri, buhar odası, sauna, Türk hamamı, kapalı ve açık havuz ve özel plaj imkanları ile zihin ve bedeninizin dinlenip arınmasını hedefliyoruz.

Egzersiz Planlaması
Egzersizin duygu durumunu dengelemek ve stresi kontrol etmek konusundaki olumlu etkileri bilim tarafından kanıtlanmış bir olgu. Egzersiz eğitmenlerimiz kas – iskelet sisteminizi değerlendirecek, aerobik fi tlik düzeyinizi ve solunum kapasitesinizi belirleyecek, içinde doğa yürüyüşleri, yüzme, fonksiyonel antrenman, su jimnastiği, pilates gibi seçenekler olan, size özel bir egzersiz reçetesi hazırlayacak.

Maksimum Yaşam Sağlık Söyleşileri
İdeal sağlık, stres yönetimi, yeme farkındalığı, uyku sağlığı, alışkanlıkların değişimi ve uzun yaşam üzerine açık uçlu grup söyleşileri ile uzmanlarımız bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşacak.

Ekip Toplantısı
Maksimum Yaşam Ekibimiz ile bir araya gelip hedef odaklı bir durum değerlendirmesi ve bütünsel bir geri bildirim alma fırsatı bulacaksınız.

Program Süresi
En az 7 gün.

Program Oteli
Sundance Suites Hotel Bodrum

Program koordinatörü

Rezervasyon onayı sonrasında, program koordinatörü, sizinle iletişime geçecek , sağlık programınızın takibi, desteği ve gerekirse yapılacak değişiklikler için konaklamanız boyunca size yardımcı olacak.

Tıbbi Takip ve Destek

İdeal Maksimum Yaşam deneyimi için, program koordinatörü, size göndereceği “Sağlık ve Yaşam Tarzı Anketi”ni doldurmanızı isteyecek.

Bu form sayesinde, Maksimum Yaşam Programı deneyiminizi üst düzeye taşımak için konaklamanız öncesinde hazırlık yapabileceğiz.

“Sağlık ve Yaşam Tarzı Anketi”nin tüm ekibimizce değerlendirilmesi sonrasında, gerekli laboratuvar, Uyku Tarama ve benzeri diğer testler belirlenecek.

Konaklamanız süresince hemşire ve doktorlarımız, sağlık durumunuzu yakında takip ediyor olacak.

Valizinizde olması önerilenler:

Güneş gözlüğü, kulaklık.
Güneşten koruyucu losyon.
Yürüyüş ayakkabısı, iç mekan spor ayakkabısı.
Rahat spor kıyafetleri.
Mayo, şort, tayt, bere, yağmurluk.
Şık bir gece elbisesi.

Maksimum Yaşam Merkezi Konacık / Bodrum’da, program oteli ise Turgutreis / Bodrum’dadır.

Dilerseniz, sizleri Milas – Bodrum Havalimanında karşılayabiliriz.

Havalimanından, yaklaşık 45 dakikalık araç yolculuğu sonrasında program oteline ulaşıyorsunuz.

Eğer kendi aracınızla gelmeyi planlıyorsanız, navigasyon bilgileri ve detaylı yol tarifi için bizi arayabilirsiniz. +90 252 363 04 34

Otele giriş gününde odanız, en geç saat 14:00 itibariyle hazır olacaktır.

Siz yine de erken saatte otele giriş yapabilir, tanışma toplantısına kadar çevrede yürüyüş yapabilir veya grup aktivitelerine katılabilirsiniz.

Otele kaydınız yapılırken; su matarası, haftalık takvim, konaklama boyunca katılacağınız sunum ve aktiviteler ile ilgili bilgi notlarının olduğu bir çanta verilecek.

Program için otele giriş pazar günüdür.

İdeal deneyim için 21 gün ve üzeri konaklama önerilir.

16 yaşından küçükleri programa kabul edemiyoruz.

Programa kabul edilebilmesi için misafirlerimizin kendi başına yürüyebiliyor olması gerekiyor.

Kontrol altına alınmamış zihinsel hastalığı olan misafirlerimiz, programdan beklenen sonucu alamayabilir.

Evcil hayvanlarınızı otele kabul edemiyoruz.

İdeal bir deneyim için programa ilk gününden katılmanız çok önemli.

Sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz.
+90 252 363 04 34