Zaman Makinesi

Brera Imperior, yüz ve vücut uygulamalarında zamanı geriye alabilen etkin sonuçlara sahiptir.

Ameliyatsız Yüz ve Boyun Germe

Ultra Skin (HIFU), odaklanmış ses dalgaları ile kolajen üretimini uyarır, ciltte sıkılaşma ve gerilme sağlar.

Aqua Peel Cilt Bakımı

Aqua Peel, tek seferde temizlenme, peeling, ekstraksiyon, hidrasyon, antioksidan etkileriyle ciltteki ciltte yenilenme ve gençleşme sağlar.

Gençlik Aşısı

Cilde uygulanan hyalüronik asit, kolajen üretimini tetikler, zamanın etkisiyle ciltte oluşan defarmosyon
sarkma ve kırışıklıkları giderir, cildin canlı ve parlak kalmasını sağlar.

Yüz ve Dudak Dolgusu

Kişinin beklentileri ve doktorun tespitleri doğrultusunda, kırışıklık giderme ve yüz şekillendirme istenen bölgelere, belirlenen miktarda dolgu enjeksiyonunun uygulanmasıdır.

Botoks

Ciltte oluşan kırışıklıklar, düşük kaş, terleme gibi rahatsızlıklarda anında sonuç alınan ve bir süre sonra da etkisini kaybedebilen bir enjeksiyon uygulamasıdır.

PRP (Plateletden Zengin Plazma)

Kişinin kendi kanından hazırlanan, büyüme faktörleri açısından zengin plazmanın uygulanması, doku onarımı ve yenilenme sağlar.

Örümcek Ağı Estetiği

Ciltte meydana gelen deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların ameliyat ve anestezi olmaksızın giderilmesini sağlayan bir uygulamadır. Uygulama; Altın İplik yöntemi, Thread Lift, V-Lift, organik lifting, ameliyatsız cilt germe gibi isimler ile de bilinmektedir.

Cosmelan – Dermamelan

İçeriğindeki soyucu ve baskılayıcı enzimsel maddeler aracılığı ile leke tedavisinde kullanılan; maske, devam kremi ve nemlendiriciyi kapsayan kozmetik bir ürün paketidir. Maske uygulaması aşaması hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Mezoterapi

Cildin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, aminoasit, somon DNA, hyaluronik asit, DMAE gibi cildi besleyen, nemlendiren, kollajen sentezini artıran, yenileyen ve canlandıran tıbbi ürünlerin deriye uygulanması işlemidir.

Mezoterapi ile Lipoliz

Özellikle bölgesel yağlanma ve selülit tedavisine yönelik olarak, yağ dokusunu eritmeyi amaçlayan tıbbi ürünlerin sorunlu bölgelerde cilt altına enjeksiyon yoluyla verilmesi işlemidir.

Saç Mezoterapisi

Saçlı deriyi besleyen ve kan dolaşımını düzenleyen tıbbi ürünlerin (vitaminler, minareller, aminoasitler vb.) bir karışım haline getirilip, minik enjeksiyonlar halinde saç derisine uygulandığı bir yöntemdir.