Maksimum Yaşam; uzman doktor, diyetisyen, psikolog, içsel sanatlar uzmanı ve egzersiz eğitmenlerinin kılavuzluğunda hazırlanan bireysel programlarla, misafirlerinin sağlıklı, mutlu ve uzun yaşama giden yolları keşfetmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir merkezdir.

Bodrum, Konacık’taki merkezde sunulan sağlık programları ve diğer hizmetlerin yanı sıra otelde konaklamalı programlar yürütüyoruz.

Organ sistemleri ve/veya hastalık odaklı olmak yerine bütünsel bir yaklaşımla sağlığın ölçüldüğü ve geliştirmeye yönelik sonraki adımların planlandığı sistemde ekip olarak kişisel yolculuğunuzda size eşlik ediyoruz.

“Daha Hafif, Daha Sağlıklı, Daha Mutlu ve Daha Enerjik Sen İçin Maksimum Yaşam”

Misafirlerimizin bir kısmı zayıflamak ve fiziksel kapasitelerini artırmayı amaçlıyor, büyük bir çoğunluğu da şehir hayatının stresinden uzaklaşmak, fiziksel ve zihinsel olarak rahatlamak için geliyor.

Maksimum Yaşam’a ilk adımınızı attığınız anda etrafınızı saran pozitif enerji, Bodrum’un yumuşak iklimi ve Ege denizinin eşsiz güzelliği ile kendinizi cennette gibi hissedeceksiniz.

Farkındalığınızı arttıracağınız, niyetinizi güçlendireceğiniz, beden & zihin dengesinin kurulacağı çalışmalar ile kendinizi keşfedeceğiniz, rahatlayacağınız ve her anın tadını çıkaracağınız bir deneyim yaşayacaksınız.

Beslenme planı, egzersiz reçetesi ve stres yönetimi araçları üzerinde uzmanlarla birlikte pratik yapacaksınız.

Bir tanı sahibi olmayı beklemeden, Maksimum Yaşam Programı ile fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal etkilerin dengesini sağlayabilir ve ideal sağlığa ulaşabilirsiniz.

Maksimum Yaşam Ekibi

Uzm. Dr. Halil Ertürk
İç Hastalıkları Uzmanı
> Özgeçmişi

Büşra Pehlivan
Diyetisyen
> Özgeçmişi

Dilek Yörük
Uzman Psikolog
> Özgeçmişi

Hakan Onum
İçsel Sanatlar Uzmanı
> Özgeçmişi

Gökhan Topcu
Sağlıklı Yaşam Koçu
Personal Trainer
> Özgeçmişi

Akay Taşkıran
Kundalini Yoga Eğitmeni
> Özgeçmişi

Aynur Alkan
Yoga Eğitmeni
> Özgeçmişi

Benhür Öncel
Wellness Koçu
AquaRunning Eğitmeni
> Özgeçmişi

Hem. Ayşe Özge Öncel Topçu
Program Koordinatörü
> Özgeçmişi

Hem. Kadriye Macit
Klinik Hemşiresi
> Özgeçmişi

Ezgi Özbalcı
Misafir İlişkileri
> Özgeçmişi

Maksimum Yaşam Ruhu

Misyon

Sağlığın sadece fiziksel değil aynı zamanda zihinsel, duygusal ve ruhsal etkilerin dinamik dengesinin bir sonucu olduğu bilincindeyiz.

Maksimum Yaşam, modern ve geleneksel tıbbi yaklaşımlar ile sağlıklı beslenme, egzersiz ve içsel sanatları bir arada kullanarak misafirlerinin ideal sağlığa giden yolları keşfetmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir merkezdir.

Vizyon

Tanı veya organ odaklı hastalık sistemi yerine, bütünsel yaklaşımlı ideal sağlık uygulamaları ile uzun ve kaliteli yaşama giden kişisel yolculuklarda, bireyden başlayan huzur ve mutluluğun tüm dünyaya yayılması hayalinin peşindeyiz.

Yaşam Çiçeği

Yaşam Çiçeği, kainatın özündeki tüm geometriyi içinde barındıran, Anadolu’dan Afrika’ya bir çok kültürde karşımıza çıkan, varlığıyla negatif enerjiyi yok ettiğine inanılan evrensel bir simgedir.