Rezervasyon veya bilgi için arayın

+90 252 363 04 34

ya da
iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Detoks; doğası değiştirilmiş ürünlerin tüketilmesi ve çevresel kirliliğe maruz kalınması sonucu vücutta biriken toksinlerden arınmak için kullanılan uygulamaları içeriyor.

Detoks programı ile özellikle zayıflama, şeker hastalığı, kronik yorgunluk sendromu ve sindirim sağlığında hızlı iyileşme gözlenebiliyor.

Misafirlerimizin metabolik durumu ve beslenme ihtiyaçlarına uygun sıvı veya çiğ beslenme programı öneriyoruz.

Yoga, çigong, taiçi çüen ve psikodrama gibi çalışmalar ile fiziksel ve zihinsel temizlenmeyi destekliyoruz.

Sağlıklı yaşam söyleşileri ve grup etkinlikleri ile farkındalığınızı arttırmanın yanı sıra değişimi başlatacak alternatiflerle pratik yapma şansı sunuyoruz.

Fiziksel, zihinsel ve duygusal arınma için bekleriz.

Uzm. Dr. Halil Ertürk
İç Hastalıkları uzmanı

Program Koordinasyonu
Hemşiremiz tarafından Sağlık ve Yaşam Tarzı anketiniz doldurulacak, genel sağlık durumunuz kontrol edilecek, vücut kompozisyon analizi, metabolizma hızı ölçümü yapılacak, laboratuvar tetkikleri için örnekler alınacak, uzmanlarla görüşme randevularınız planlanacak ve kişisel programınız takip edilecek.

Doktor Görüşmesi
Uzman doktorumuz ile yapacağınız kapsamlı görüşmede tıbbi özgeçmişiniz ve tetkik sonuçlarınız değerlendirilecek, fiziksel muayeneniz yapılacak, hormon, ağır metal birikimi, mikrobiyata, bağırsak geçirgenliği ve gıda duyarlılığı gibi durumlar da değerlendirilerek hedefinize yönelik sonraki adımlar planlanacak.

Diyetisyen Görüşmesi
Beslenme uzmanımızla yapacağınız görüşmede vücut kompozisyon analiziniz incelenecek, yaşam tarzı ve yeme alışkanlıklarınız detaylı bir şekilde gözden geçirilecek ve vücutta biriken toksinlerden arınmanızı hedefleyen, kalori ve besin ihtiyaçlarınıza göre sizinle eş titreşecek sıvı veya çiğ beslenme planı oluşturulacak.

Sağlıklı Menüler
▶ Glisemik yükü düşük, antienflamatuar, antioksidan ve alkali ana öğünler ve atıştırmalıklar
▶ Kişiye özgü öğün sayısı ve besin çeşitliliği
▶ Vejetaryen ve gıda alerjilerine uygun seçenekler
▶ Detoks içecekleri, bitki ve meyve çayları

Psikolog Görüşmesi
Zihinsel ve duygusal temizlenme için bilinçli farkındalık ve niyetle duygu, düşünce, inanç, davranış ve alışkanlıklar üzerine çalışmak gerekir. Psikoloğumuz ile birlikte zihin ve beden dengesi üzerine konuşacak, tıkanıklıkları ortadan kaldırmak için çalışmalar yapacaksınız.

Gevşeme ve Yenilenme
Programımız içinde sunduğumuz nefes, meditasyon ve yoga çalışmaları, sayısız masaj seçenekleri, buhar odası, sauna, Türk hamamı, kapalı ve açık havuz ve özel plaj imkanları ile hem zihin hem de bedeninizin dinlenip arınmasını hedefliyoruz.

Çigong Terapisi
Bilinçlilik ve yaşam enerjisi üzerinde, belli yetenekler geliştirmek amacıyla özenle çalışmak Çince’de “çigong” olarak  adlandırılır. Çigongun tıp okulu aslen bağışıklık sistemini güçlendirerek kronik hastalıklara karşı korurken rahatsızlık ya da hastalık durumunda iyileştirmeyi de hedefler. Çigong iç ve dış biyolojik işlevleri geliştirir. Bedeninizi sağlığınıza zararlı toksinlerden arındırırken bu köklü disiplinin İç Organların Arındırılması, Yüzen Ejder, Kas Tendon Dönüştürme, 18 Uyumlu Hareket ve Kaynağa Dönüş gibi değerli çalışmalarından destek alacaksınız.

Egzersiz Planlaması
Egzersiz eğitmenlerimiz kas – iskelet sisteminizi değerlendirecek, aerobik fitlik düzeyinizi belirleyecek ve içinde doğa yürüyüşleri, yüzme, fonksiyonel antrenman, su jimnastiği, pilates gibi seçenekler olan, size özel bir egzersiz reçetesi hazırlayacak.

Maksimum Yaşam Sağlık Söyleşileri
İdeal sağlık, sağlıklı beslenme, yeme farkındalığı, iştah kontrolü, uyku sağlığı, stres kontrolü, sigara bırakma ve uzun yaşam üzerine açık uçlu grup söyleşileri ile uzmanlarımız bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşacak.

Ekip Toplantısı
Maksimum Yaşam Ekibimiz ile bir araya gelip hedef odaklı bir durum değerlendirmesi yapma ve bütünsel bir geri bildirim alma fırsatı bulacaksınız.

Program koordinatörü

Rezervasyon onayı sonrasında, program koordinatörü, sizinle iletişime geçecek , sağlık programınızın takibi, desteği ve gerekirse yapılacak değişiklikler için konaklamanız boyunca size yardımcı olacak.

Tıbbi Takip ve Destek

İdeal Maksimum Yaşam deneyimi için, program koordinatörü, size göndereceği “Sağlık ve Yaşam Tarzı Anketi”ni doldurmanızı isteyecek.

Bu form sayesinde, Maksimum Yaşam Programı deneyiminizi üst düzeye taşımak için konaklamanız öncesinde hazırlık yapabileceğiz.

“Sağlık ve Yaşam Tarzı Anketi”nin tüm ekibimizce değerlendirilmesi sonrasında, gerekli laboratuvar, Uyku Tarama ve benzeri diğer testler belirlenecek.

Konaklamanız süresince hemşire ve doktorlarımız, sağlık durumunuzu yakında takip ediyor olacak.

Valizinizde olması önerilenler:

Güneş gözlüğü, kulaklık.
Güneşten koruyucu losyon.
Yürüyüş ayakkabısı, iç mekan spor ayakkabısı.
Rahat spor kıyafetleri.
Mayo, şort, tayt, bere, yağmurluk.
Şık bir gece elbisesi.

Maksimum Yaşam Merkezi Konacık / Bodrum’da, program oteli ise Turgutreis / Bodrum’dadır.

Dilerseniz, sizleri Milas – Bodrum Havalimanında karşılayabiliriz.

Havalimanından, yaklaşık 45 dakikalık araç yolculuğu sonrasında program oteline ulaşıyorsunuz.

Eğer kendi aracınızla gelmeyi planlıyorsanız, navigasyon bilgileri ve detaylı yol tarifi için bizi arayabilirsiniz. +90 252 363 04 34

Otele giriş gününde odanız, en geç saat 14:00 itibariyle hazır olacaktır.

Siz yine de erken saatte otele giriş yapabilir, tanışma toplantısına kadar çevrede yürüyüş yapabilir veya grup aktivitelerine katılabilirsiniz.

Otele kaydınız yapılırken; su matarası, haftalık takvim, konaklama boyunca katılacağınız sunum ve aktiviteler ile ilgili bilgi notlarının olduğu bir çanta verilecek.

Program için otele giriş pazar günüdür.

İdeal deneyim için 21 gün ve üzeri konaklama önerilir.

16 yaşından küçükleri programa kabul edemiyoruz.

Programa kabul edilebilmesi için misafirlerimizin kendi başına yürüyebiliyor olması gerekiyor.

Kontrol altına alınmamış zihinsel hastalığı olan misafirlerimiz, programdan beklenen sonucu alamayabilir.

Evcil hayvanlarınızı otele kabul edemiyoruz.

İdeal bir deneyim için programa ilk gününden katılmanız çok önemli.

Sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz.
+90 252 363 04 34