Akay Taşkıran
Kundalini Yoga Eğitmeni

1981 yılında İstanbul’da doğdu. Akademik ve bolca disiplin ile geçen öğrencilik hayatını, farklı bir yön çizerek, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümünü bitirerek tamamladı. Kısa bir süre kurumsal hayatta çalıştıktan sonra kendisini kişisel gelişim alanında  buldu. 2015 yılına kadar Reiki, Deeksha, Quantum, Şamanizim, Tasavvuf, Yoga gibi bir çok sistem ve ögreti ile ilgili eğitimlere ve workshoplara katıldı.

2015 yılında Fransa ve Türkiye’de Amrit Nam Sarovar eğitmenliğinde 220 saatlik ilk seviye Kundalini Yoga ve Meditasyon Hocalık eğitimini tamamladı (AAA Ajai Alai Awakening İnternational Kundalini Yoga & Numeroloji School – KRI Certified, Level 1 – 220 hour certification).

2016 yılında Hindistan’da Yoga Başkenti olarak nitelendiren Rishikesh şehrinde ikinci seviye eğitimlerine (Golden Bridge Yoga – Gurmukh Kaur Khalsa-Kundalini Yoga Teacher training Level 2 Mind & Meditation module) başladı. Eğitimine Avusturya’da verilen modüllerle devam ediyor (AAA Ajai Alai Awakening İnternational Kundalini Yoga & Numeroloji School – Kundalini Yoga Teacher training Level 2 LifeCycles & LifeStyles module).

2015 yılı itibari ile Kundalini Yoga ve Meditasyon Dersleri veriyor, full zamanlı annelik yapıyor, part time resim çiziyor ve aşkla yola devam ediyor…   

SAT NAM